Varsti tulekul | City Yoga Studio

MEDITATSIOONI TÖÖTUBA. MOODUL 1

Leia endale sobiv meditatsioonitehnika! Õpid tundma erinevaid meditatsioonitehnikaid.
MEDITATSIOONI TÖÖTUBA. MOODUL 1

Time & Location

Varsti tulekul
City Yoga Studio, Niine 11, Tallinn

About the Event

Ma ei oska mediteerida. Ma ei tea, kust alustada mediteerimisega. Olen juba aastaid tahtnud õppida mediteerima, aga pole selleni veel jõudnud. Kardan meditatsioone, sest ei tea nende kohta midagi. Olen proovinud mediteerimist, aga mul on tunne, et see ei tule mul justkui välja. Miski takistab mul mediteerimast. Ma juba oskan mediteerida, aga tahaksin kogeda, õppida erinevate meditatsioonitehnikate kohta. Tahan õppida midagi uut enda kohta. Soovin õppida mõnda tehnikat või praktikat, mis aitaks mul hoida fookust kiire tööpäeva ajal või stressiolukordades. Soovin saada vastuseid mõnele närivale küsimusele. Soovin sügavat meditatsioonikogemust. Kogen vahel ärevust ja/ või ärritust, millest soovin vabaneda.

Kui mõni nendest lausetest sind kõnetas, siis see kahepäevane töötuba on Sulle.

Selle kahepäevalise töötoa eesmärk on pakkuda natuke teooriat, kuid peamiselt kogemust erinevatest meditatsioonitehnikatest. Viimaseid on palju ja erinevaid, et vahel ei teagi, kust või kuidas alustada. Minu üle kümne aastane kogemus erinevatest meditatsioonipraktikatest on, et kõik suudavad ja oskavad mediteerida, lihtsalt pole veel leitud päris oma või oodatakse teiste juttude põhjal endalt midagi, mis ei ole omane. Julgen 100% kindlusega väita, et kõik inimesed oskavad mediteerida.

Kui sa juba tegeled mediteerimisega, aga soovid laiendada oma teadmisi erinevatest viisidest ning praktikatest, siis olen selle töötoa ülesse ehitanud taoliselt, et ka sul on väga põnev.

Sellele töötoale järgneb ka teine moodul 30.11-01.12, mille eesmärk on mediteerimisega samm sügavamale minna. Sa võid valida osaleda, kas ainult esimeses või ainult teises või mõlemas korraga.

Praktiline info

Osaleda on vaja mõlemal päeval.

Toimumiskoht: City Yoga Stuudio, Niine 11, IV korrus. Parkimine: tasuta Niine tänaval või Niine 11 hoovis (tõkkepuu juures öelda, et tuled City Yoga stuudiosse).

Osakaalupanus: I moodul 89 eurot. II moodul 89 eurot. I ja II moodul koos 150 eurot.

Hind sisaldab ka väikest kõhutäidet. Kohtade arv on piiratud.

Kui tunned, et nüüd on aeg õppida mediteerima ja sul on huvi, siis kirjuta kaidilaur@gmail.com.

Kui sul tekkisid küsimused või huvi, aga on kahtlused või takistused, siis kirjuta mulle. Usun, et leiame neile koos vastused või saan sind muudmoodi toetada.

Ootan sind kaunis hing, et olla kaasteeline su sisemaailma avastamisel.

Kaidi

Share This Event