16.03-26.03 | Canggu

BALI JOOGALAAGER 2020

Tule meiega koos Balile 🌴🌊 (16-26.03.2020). Ära lükka edasi enda elu, et "kunagi" või praegu ei saa, praegu ei ole. See "kunagi" tavaliselt ei tule kunagi. Elame täna seda homset, mida eile ootasime.
BALI JOOGALAAGER 2020

Time & Location

16.03-26.03
Canggu, Canggu, North Kuta, Badung Regency, Bali, Indonesia

About the Event

Bali kogemust on sõnadesse keeruline panna. Nagu üks meie skeptilisematest joogalaagri osalejatest siiralt ohates tõdes: “No midagi siin saarel ikka on!” :).  

Balit tuleb ise kogeda. Kui oled nagu meie, siis oled juba ammu südames sosinat “Tule juba!” kuulnud. Nüüd on sul võimalus sellele kutsele vastata, sest me lähme uuesti. 

Eelmine kord veetsime 10 ööd riisipõldude ja spirituaalse keskuse keskel Ubudis. Seekord lähme surfi-paradiisi Canggusse. Võime ausalt käe südamele panna ja öelda, et need 10 päeva eelmisel aastal olid vägevad. Kõike oli piisavalt. Kõigile oli midagi. Kultuuri, vaimsust, enseleidmist, joogat, naeru, puhkust, tantsu ja šamaaniga loitsimist. Loodus pakub seal erksinisest ookeanist vägevate võimsate koskedeni, rääkimata riisipõldudest. 

Igas kohas on oma vimka. Canggu kirss tordil on surf. Kui sind huvitab oodata keset ookeanit õiget lainet, et see taltsutada, siis sel korral on sul võimalik lisatasu eest surfamist õppida (25-30€ on erainstruktor/seanss). Surf on vabaprogrammi osa ning vabatahtlik.  

10 ööd Bali saarel, ookeani ääres ning kaunis keskkonas. Õpime tundma kohalikku kultuuri, külastame maitsvaid kohvikuid, soovi korral saame õnnistusi kohalikelt preestritelt ja preestrinnadelt.  

Teeme 2x päevas joogat, kirjutame päevikut, mediteerime ja lasemel kõrge vibratsiooniga saarel enda sagedust tõsta. Õpime ennast veel rohkem armastama, austama, aktseptererima. Argipäevast eemal olles, perspektiiv muutub ning vaikuses on palju lihtsam kuulda südame häält. Mis see on, mida ma tegelikult tahan? Vajan? Kuna tegemist on ikkagi puhkusega, siis jätame hingamiseks ja lihtsalt olemiseks ka ruumi. 

Sel korral saab meiega liituda 13 imelist hinge ning majutume kahes 4-toalises villas, mis on omavahel ühendatud.  

Majutus DEA eravillades SATI ja SARASVATI asuvad Bali saare läänerannikul surfiparadiisis Canggus. 

Selleks, et saaksime keskenduda sellele, mis päriselt oluline, on ainult meie kasutuses villa teenindav personal, 2 basseini, loodusele avatud ühised elutoad, kahekohalised magamistoad ja troopilised aiad villa ümber. Hommikusöögid valmistatakse kohalike traditsioonide järgi värskest toorainest, et saaksime päeva maksimaalselt nautida. Villa asub 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel Brawa päikeseloojangu rannast. Ümbernurga asuvad saare 2 kõrgelt hinnatud restorani (Good Food Brotherhood ketilt), pakkudes elamusi ka kõige nõudlikumale maitsele. Lisaks asub Dea villakompleksis SPA, kust saab lisatasu eest tellida massaaži, kehahoolitsusi, maniküüri/pediküüri ning reflektsioloogiat. 

Elite Heaven, kuhu gruppi kuulub ka DEA villakompleks, on Aasia turul juhtiv luksus villade rendiga tegelev ettevõte. Kõik villad on valitud hoolega, et tagada külalistele maksimaalne teenindus ja majutuse kvaliteet. Ettevõte alustas tegevust juba aastal 1998 ning on sellest ajast auga teeninud klientide usalduse ja armastuse, muutes iga puhkuse eriliseks. 

Paketi hind 1450€ sisaldab: 

* 10 ööd majutust eravillas (kahene tuba); 

* 10 hommikusööki; 

* piiramatu basseini, vannide ja jõusaali kasutus DEA eravillades (SATI & SARASVATI); 

* 10 päeva 2x päevas joogat, meditatsiooni ja erinevaid enesearengu tehnikaid; 

* ühine õhtusöök esimesel ja viimasel õhtul (ehk 2x õhtusööki); 

* Veetempli külastus Ubudi külje all; 

* reedeõhtune ekstaatiline tants Yoga Barn'is Ubudis; 

* organiseeritud väljasõidud (lisanduvad piletihinnad ja transport, mida jagame grupi peale). 

Paketi hind ei sisalda: 

* lennupileteid, küll aga pakume sulle võimalust osta piletid meie kaudu (tavahind ca 600-800€); 

* reisikindlustus (rangelt soovituslik), saab ka meie kaudu; 

* lõuna- ja õhtusööke; 

* väljasõitude transfeeri hinda ja annetusi kohalikele ca 5-10€/ inimene päev; 

* massaaže ja kehahoolitsusi, mida saab tellida villa Spa-st või väljastpoolt villat; 

* Surfamist Canggu ookeani lainetel erainstruktoriga 25-30€/kord.   

NB! Soovitame kohale tulla juba mõned päevad varem, et aklimatiseeruda. 

Täpsem info osamaksete, lendude ja ajakava kohta kõigile huvitunutele!   

Share This Event